Paylaş

PROJE HAKKINDA

Hayatınızın yatırımına hazır mısınız?


TEPE SUIT

11 500 m2'lik alanda yer alan Tepe Suit 6 blok ve 88 daireden oluşuyor. Özenle tasarlanan 3+1 ve 4+1 daireler ile tam bir aile sitesi. Düşük yoğunluklu yerleşim vizyonu ile tasarlanan projede bloklar yalnızca 6 ve 7 katlı. Bloklarda yer alan kat bahçeleri ile ara katlarda bile ferah bahçe imkânı. 8 300 m2 peyzaj alanında doğanın tüm renkleri mevcut. Açık yürüyüş ve spor alanları, sosyal tesiste yer alan kapalı yüzme havuzu, fitness ve saunası ile ailecek vakit geçirmenin keyfini yaşayın. 4 450 m2 kapalı otopark ile hava şartlarından etkilenmeden evinize ulaşın. Her daireye tahsisli en az 1 adet kapalı otopark ve büyüklüğü 5-25 m2 arasında değişen depo imkanı. Daire dekorasyonunda 1. sınıf malzemeler kullanılarak her detayıyla fark yaratan iç mimari tasarım, fark yaratan tavan yüksekliği.


KONSEPT

İnsan boyutlarına uygun kat yüksekliği ve düşük yoğunluklu yapılaşma vizyonu ile tasarlanan projede konforunuzu ön planda tutarak estetiği kalite ile bir araya getirdik. Bloklar gün ışığından maksimum fayda sağlayacak şekilde konumlandırıldı. Özgün mimari tasarımı ile fark yaratan bu projede insan sağlığına uygun, doğal malzemeler tercih edildi. Size daha fazla yeşil alan ayırabilmek için otoparkı zemin altına taşıdık. Açık alandan maximum fayda sağlamak amacıyla gepgeniş peyzaj alanının yanında bloklarda kat bahçeleri, dairelerde de ferah teraslar oluşturuldu. Bahçeyi katlara da taşıdık; 2 kat yüksekliğindeki kat bahçelerinde çayınızı içebilir, komşularınız ile vakit geçirebilirsiniz.


GÜVENLİK

Kameralar ile çevrili tam güvenlikli bu sitede oyun parkında oynayan çocuğunuzu evinizin televizyondan gözlemlemenin rahatlığını yaşayın. İnterkom sistemi sayesinde güvenlik ile konuşabilir, otopark ve blok girişini ekrandan görebilirsiniz. Otopark girişinde araç tanıma sistemi, blok girişlerinde güvenlik sistemi ile burada yer almanın ayrıcalığını yaşayın.


LOKASYON

Çerkezköy’ün yükselen değeri olan tepe bölgesinde bulunan Tepe Suit’te yer alma fırsatını kaçırmayın! Sitenin hemen yanında yer alan park alanı ve çaprazında yer alan ilköğretim tesis alanı ile gelecek vaat eden lokasyon ile yatırımınıza değer katın. Çerkezköy gişelere 8 km, Çerkezköy merkezine 4,5 km mesafe ile şehrin hem içinde hem kıyısında yer alma fırsatını kaçırmayın. Mahmutbey gişelere 84 km mesafe ile metropole komşu olun.


SOSYAL YAŞAM

Oyun parkı, futbol ve basketbol sahası ile çocuklarınız açık hava sporunun keyfine varacak, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu ile hava şartlarından etkilenmeden havuzun tadını çıkaracak. Geniş yürüyüş yolları ile güne güneşi selamlayarak başlayabilirsiniz. Havuz, fitness ve sauna ile günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Bahçede yer alan kameriyelerde komşularınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.


PEYZAJ

8 300 m2lik peyzaj alanında doğanın tüm renkleri ve canlılığı size yaşam enerjisi verecek. Envai çeşit bitki türleri ile doğayı evinizin önüne getirdik. Peyzajın merkezinde yer alan süs havuzundan gelen su şırıltısı, kuşların cıvıltıları, mis gibi çiçek kokuları ile masalları aratmayan bu bahçede bir ağacın gölgesine oturun ve baharın tadını çıkarın. Palmiye yolunda yürürken günün stresinden uzaklaşıp bir akdeniz kasabasında olduğunuzu hissedeceksiniz. Çimlere uzanın ve doğanın enerjisinden faydalanın. Kameriyelerde sevdikleriniz ile keyifli sohbetler yapın. Açık alanlarda oynayan çocuklarınızın gülücüklerinin mutluluğunu yaşayın.


GEÇ KALMAYIN.

Projemiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve projemizi bizden dinlemek için aranma talebi oluşturabilir, bizi arayabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.